0700 890 550700 890 55
Изтегли CrediYES
Печеливши от априлската ...

Печеливши от априлската кампания на CrediYES

07.05.2026 г.

Печеливши от априлската кампания на CrediYES
Април донесе не само повече слънчеви дни и настроение за движение, но и нови поводи за подаръци с кампанията на CrediYES – „Нов месец, нов повод за подаръци“. Днес с удоволствие обявяваме късметлиите, които спечелиха наградите за този месец.

В томболата участваха всички клиенти, усвоили потребителски или ипотечен кредит от CrediYES през април, а трима от тях печелят безжични слушалки с микрофон – практичен аксесоар за динамичното ежедневие, разходки на открито или спорт.

Печелившите са:
  1. Д. Александрова
  2. Е. Стоилова
  3. К. Владимиров
Честито на всички!

Благодарим на всички клиенти, които се включиха в кампанията и ни се довериха. За нас е важно не само да бъдем надежден финансов партньор, но и да създаваме допълнителни поводи за добро настроение.

Следете CrediYES и през следващите месеци – традицията продължава с нови награди и още изненади.
Заяви кредит

Назад

Разгледай още

Креди Йес стана партньор на "Пирин къп 2022"

Креди Йес стана партньор на "Пирин къп 2022"

Един от най-големите детско – юношески зимни турнири по футбол в България - „Пирин къп ...

Разгледай
Програма „10% БОНУС“

Програма „10% БОНУС“

За последните 10 години “Креди Йес“ се превърна във водещ и доверен партньор, ...

Разгледай
Креди Йес партньор на I Международен турнир по художествена гимнастика Приказна магия и купа Сандански

Креди Йес партньор на I Международен турнир по художествена гимнастика Приказна магия и купа Сандански

На 5 ноември в спортна зала „Сандански“ се проведе I Международен турнир по ...

Разгледай
Потребителски кредит Кредит, обезпечен с ипотека
Този сайт използва бисквитки за да подобри услугите и опита на потребителите. Ако решите да продължите разглеждането му автоматично приемате тяхното използване. Подробна информация